Het Hotel
Je voelt je meteen thuis bij home hotel the pink pepper tree. De warme gastvrijheid en persoonlijke touch typeren eigenaren Jacqueline Rozenhart en Glynn Jones. Met hun passie en talenten (de een is architect, de ander creatieve duizendpoot) renoveerden ze een eeuwenoude Mallorcaanse finca tot een sfeervol boutique hotel met acht kamers. Rust, ruimte, gastvrijheid en persoonlijke aandacht, dat is wat je vindt bij the pink pepper tree!
Niets ging verloren: van de houten balken werden tafels gemaakt, van oude materialen zelfgemaakte originele lampen en ook de antieke meubels kregen een nieuwe bestemming.
De inrichting is een mengelmoes van verschillende stijlen met een vleugje humor als rode draad. Hier vind je geen receptie maar een sfeervolle bar. De fraai ingerichte lounge is de plek voor een boek, een ontmoeting of juist even niets. De keuken vormt het hart van het hotel. Gasten kunnen genieten van de kookkunsten van Jacqueline of een andere bezielde kok. Je kiest zelf waar je wilt eten: op het terras, in de boomgaard of je schuift gezellig aan.